0Shares

Shoferi i paemëruar nga Qoubec i Kanadasë, është ndaluar nga mbrojtësit e rendit sepse voziste ngadalë dhe kishte drita shumë të dobëta.

Por, befasia më e madhe për ta, ishte kur gjetën një dru të lidhur me tela, që mbante strukturën mbajtëse që kishte pësuar dëmtime, transmeton Telegrafi.

Pos kësaj, Toyota Terced e prodhuar më 1999, nuk kishte fshesa të xhamit të përparmë, ndërsa nuk ishte regjistruar për një kohë të gjatë.

“Nuk i mungonte shoferit shishja e birrës, të cilën e kishte lënë në ulësen e përparme”, shkruan në raport lidhur me rastin.

Megjithëse është publikuar fotografia e këtij improvizimi, nuk ka pamje të përgjithshme të tërë veturës.

Por, më poshtë është imazhi, që e shfaqë një model të ngjashëm në kohën kur është lansuar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)