0Shares

Arkimed Lushaj ditë më parë ka pësuar një aksident komunikacioni.

Por, duket se reperi ka shpëtuar lehtë pasi shihet se e vendosur dorën në gips.

Kështu së paku lënë të kuptohet prej fotografisë së fundit të publikuar në llogarinë personale në Instagram.

Reperi shqitpar shihet krahas gjyshin të tij, të ciline e ka cilësuar si më të mirin në lagje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)