0Shares

Edhe pse i ri në treg, Skerdi ka arritur të marr vëmendjen e të gjithëve për shkak të bashkëpunimeve të fuqishme që solli.

Pas këngës solo, dhe dy ribërjeve me reperët më të njohur në treg, Skerdi tashmë solli edhe duetin e parë me klip me Gjikon.

Skerdi e Gjiko sjellin hitin dhe klipin e ri "Faje" (Video) Skerdi e Gjiko sjellin hitin dhe klipin e ri "Faje" (Video)

Ky bashkëpunim i solli më shumë vëmendje nga publiku, sidomos nga vajzat të cilat edhe pse po i shkruajnë, duket se nuk ka zhvillime të reja në jetën e tij private.

Se në cilën fazë të kësaj pjese është Skerdi , ka treguar vet këngëtari gjatë pjesëmarrjes në Elite Show. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)