0Shares

Edhe pse koncepti i8 Spyder doli para pesë vjetësh, versioni i tij final pritet të vijë vetëm vitin e ardhshëm.

Vetura supozohet se do të ketë fuqi shtesë që do të arrijë deri në 277 kuaj fuqi, transmeton KosovaPress.

BMW e ka bërë të qartë se i8 Spyder do të dalë në shitje në vitin 2018.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)