0Shares

Me iniciativën e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Kosovës dhe Ministrisë së Punëve të Jashtme të Greqisë si dhe në koordinimin e Odës Ekonomike të Kosovës (OEK) sot do të organizohet “Forumi Ekonomik Kosovë – Greqi”.

Gjatë forumit do të mbahen takimet Β2B, nё sektoret e ndёrtimatrisё, turizmit, agro-biznesit, pёrpunimit tё ushqimit, pёrpunimit tё metaleve, pёrpunimit tё drurit, teknologjisё informative, shёndetёsisё, sektorit farmaceutik dhe energjisё.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)