0Shares

Modelja e njohur, Somer Ray është kujdesur që me të zbardhur dita të shpërndajë një foto në profilin e saj në Instagram.

Ray ka pozuar me bikini duke shfaqur në këtë mënyrë linjat e saj të pabesueshme.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Bukuroshja në fjalë duket se po pret me padurim ditët e nxehta të verës për t’i ekspozuar format trupore.

Ray njihet si një nga femrat më seksi të rrjeteve sociale.

Somer Ray

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)