0Shares

Sot, vetura zyrtare e kryetarit të Komunës së Klinës, Sokol Bashota, me targa 3Z 01 08, ka shkaktuar një aksident trafiku, duke lënduar një kalimtar rasti.

Sipas burimeve të gazetës “Zëri”, ngjarja ka ndodhur në fshatin Vragoli, afër Aeroportit të Prishtinës.

Forenzika ka bërë matjet e vendit të ngjarjes, ndërkaq komunikacioni është vështirësuar si pasojë e këtij aksidenti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)