0Shares

Mesfushori i Galatasarayt, Wesley Sneijder, ka thënë se në Turqi ai ndihet sikur në shtëpinë e tij.

“Ishte mirëpritje aq e mirë, që mund të shihet vetëm këtu. Edhe bashkëshortja ime thotë se kemi marrë vendim absolutisht shumë të drejtë”.

“Që prej asaj mirëpritje, ne jemi ndjerë sikur në shtëpi dhe mendoj se kjo është gjëja më e rëndësishme. Nuk më pritet që të luaj, jam shumë i lumtur”, ka thënë Sneijder. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)