0Shares

Agjenti i mesfushorit holandez, Wesley Sneijder, e ka bërë të qartë se ka shumë interesim për të, por refuzoi të komentone për spekulimet e fundit se Galatasaray ka bërë ofertë për mesfushorin kreativ.

Gjigantët nga Stambolli kanë bërë ofertë të martën për Sneijderin, por Lerby ka thënë se klienti i tij ka shumë opsione.

“Nuk ka ditë pa u interesuar klube të reja për Sneijder. Unë kam marrë vendim që të mos u përgjigjem spekulimeve”, ka thënë Lerby.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)