0Shares

Mesfushori i Interit, Wesley Sneijder, ka thënë se është e qartë se nëse ai largohet në janar do të jetë më mirë për të gjithë.

Holandezi nuk ka luajtur qe tre muaj për Nerazzurrët për shkak të një lëndimi, por kur u shërua ai u pezullua nga klubi për shkak të mospranimit të kushteve të reja të kontratës.

“Është e qartë se është më mirë për të gjithë nëse unë largohem në janar”.

“Nëse kjo nuk ndodh, atëherë do të qëndroj. Kam kontratë me Interin deri në gusht të vitit 2015”, ka deklaruar 28-vjeçari për mediat holandeze. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)