0Shares

Se rikandidimi i Shpend Ahmetit, për të parin e Prishtinës, po forcohet çdo ditë e më shumë, kjo mund të vërehet edhe nga përkrahja që ai po e merr nga anëtarësia e partisë.

I pari që paralajmëroj që Ahmeti do të bëhet pjesë e garës për ta ruajtur titullarin e kryeqytetit, ishte sekretari i Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), Dardan Molliqaj, me hashtagun “Shpendiedhe4”.

Por, aktivistë të LVV-së, slloganin, i cili me gjasë do ta shoqëroj Ahmetin në zgjedhjet lokale, që priten të mbahen në muajin nëntor, nuk e kanë lënë pa dizajn.

Pritet të shihet se a do të përdoret ky dizajn edhe gjatë fushatës zgjedhore./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)