0Shares

Skivi ka sjell projektin më të ri muzikor.

‘Llafi’, titullohet kënga e re e reperit, të cilën e ka shoqëruar me një videoklip.

Ky i fundit është mjaft i thjeshtë teksa shihet vetëm në fotografi e këngëtarit dhe titrat e tekstit të këngës.

Ndryshe, ditë më parë reperi ka konfirmuar lidhjen me pasardhësen e heroit kombëtar Gjergj Kastriot-Skënderbeut, Sophian. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)