0Shares

Aktorja e serialit “Fatet e Kryqëzuara” nuk njihet vetëm për rolin e gruas së ndershme.

Ajo në një nga rolet e asj shfaqet shumë atraktive duke u zhveshur nga të gjitha komplekset.

Lajmet e fundit nga seriali Fatet e Kryqëzuara Lajmet e fundit nga seriali Fatet e Kryqëzuara

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale ajo shihet në skena intime në një zonë periferike, krejtësisht e zhveshur.

Nurgul Yesilcay e njohur si Gylseren njihet si një nga aktoret më joshëse turke. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)