0Shares

Agjenti i mesfushorit të Interit, Wesley Sneijder, ka mohuar spekulimet se holandezi është në negociata me Tottenhamin.

Manchester United është lidhur verën e kaluar me Sneijderin dhe tani Tottenhami është favorit i madh për të siguruar shërbimet e Sneijderit, megjithëse zërat i hedh poshtë agjenti.

“Nuk ka asgjë, absolutisht asgjë të vërtetë në këto spekulime”, ka theksuar agjenti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)