0Shares

Vetëm shtatë muaj pasi lindi vajzën Maxwell Drew, këngëtarja dhe aktorja Jessica Simpson njoftoi se është sërish shtatzënë.

Mirëpo, duke u bazuar në fotografinë që e ka publikuar në Twitter, duket se ajo e ka fshehur lajmin për një kohë.

32-vjeçarja ka treguar barkun e saj në një fotografi, nën të cilën ka shkruar: “Shtatzënë dhe krenarë”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)