0Shares

Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone, thotë se ai kurrë nuk ka menduar se mund të luftojë për titull gjatë këtij sezoni.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)