0Shares

Një i dehur e pyet policin:

  • Numëroji sa gunga i kam në kokë?
  • Dy – i përgjigjet polici.
  • Në rregull, do të thotë deri në shtëpi i kam edhe tri shtylla…

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)