0Shares

Familje të shumta kanë qen në shtëpitë e tyre dhe fëmijët që nga lindja mësohen t’i duan, të argëtohet dhe të luajnë me ta.

Në videon e publikuar në YouTube tregohet një “bisedë” mes qenit dhe foshnjës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)