0Shares

Çifti i njohur, Beyonce Knowles dhe Jay-Z, kanë shpenzuar 200.000 dollarë për organizmin e festës për ditëlindjen e vajzës së tyre Blue Ivy.

Këngëtarja dhe reperi e kanë festuar ditëlindjen e parë të fëmijës së tyre të hënën e kaluar dhe kanë qenë dorëlirë gjatë organizimit.

Torta ka kushtuar 2.000 dollarë, ndërsa dhurata për vajzën – kukulla Barbie me diamante ka kushtuar 80.000 dollarë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)