0Shares

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti do të jetë në mesin e kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar vetë Shpend Ahmeti.

“Po është e vërtete. Do të jem kandidat për deputetë për ta rritur votën e Lëvizjes”, ka thënë Ahmeti.

Vetëvendosje pritet që ta publikoj rreth orës 00:00 listën përfundimtare me emrat e kandidatëve për deputetë./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)