0Shares

Asnjë shoferi nuk i pëlqen ta ngas makinën në mjegull, por disa nuk kanë frikë fare. Në rastet e tilla, këta “trima” bëjnë dëme të pariparueshme.

Kështu mendojnë personat normal, por dihet që në rrugë ka gjithçka. Rasti i tillë ekstrem është një ngasës kamioni i cili për pak sa nuk e shkeli një shofer tjetër, ndërsa goditi në dy vetura. Shiheni se si përfundoi gjithçka. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)