0Shares

Në një universitet të Kinës, gjysma e pjesëtarëve të korit janë rrëzuar për toke, pas shembjes së platformës.

Ata ishin duke bërë prova, mbi një ndërtim të dobët, transmeton Telegrafi.

Për shkak se gjithçka ndodhi shpejtë, studentët tjerë mbetën të befasuar, por më pas u vunë në ndihmë të tyre.

Asnjëri prej tyre nuk ka marrë ndonjë lëndim të madh. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)