0Shares

Dy superyjet botërore, këngëtarja Shakira dhe futbollisti, Gerard Pique, kanë zbuluar për të gjithë fotografinë e parë të djalit të tyre, Milan.

Shakira e cila javë më parë solli në jetë fëmiun e saj të parë me të dashurin Gerard Pique, ka publikuar në rrjetin social Facebook fotografinë e parë të djalit të tyre.

“Ju prezantojmë me djalin tonë Milan”, ka theksuar Shakira në Facebook.

Duket se këngëtarja kolumbiane ka dashur që t’a ndajë me të gjithë këtë moment pa dashur të pranojë ofertat multimilionëshe nga revistat e ndryshme botërore. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)