0Shares

Këngëtarja, Shakira dhe i dashuri i saj, Gerard Pique, po bëhen gati që të presin lindjen e fëmijës së tyre të parë.

Për publikun çifti ka publikuar një fotografi ku bukuroshja kolumbiane shfaq barrën e saj, të shoqëruar nga buzëqeshja e të dashurit të saj, futbollistit të Barcelonës.

Shakira dhe Pique prej kohësh janë në lidhje dhe shtatzënia e këngëtares vazhdimisht ka qenë pjesë e faqeve të para të gazetave botërore. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)