0Shares

Në Mitrovicën veriore sot, herët në mëngjes, ka ndodhur një shpërthim i ri, nga i cili nuk ka pasur të plagosur.

Shpërthimi ka ndodhur në rrugën Lola Ribar, në Mitrovicën veriore, prapa një ndërtese të atjeshme, njoftojnë medie të Beogradit, të cilat shtojnë se ka pasur edhe dëme të vogla materiale.

Policia e Kosovës po e verifikon rastin dhe po i zhvillon hetimet e duhura, transmeton Koha.net.

Ky është shpërthimi i tretë brenda pak ditësh në këtë qytet. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)