0Shares

Serena Williams është shtatzënë me fëmijën e saj të parë.

Ylli më i madh i tenisit për femra ka publikuar në Snapchat një selfie ku ajo po pozonte përpara një pasqyre dhe ka treguar barkun e saj dhe ka shkruar “20 javë”, por më vonë ajo e ka fshirë foton.

Nëse është e vërtetë Williams ka qenë rreth shtatë muajshe shtatëzanë kur ajo fitoi në Melbourne titullin e 23-të të Grand Slam para 12 javësh, sipas BBC.

Kujtojmë se tenistja amerikane është në lidhje me bashkëthemeluesin e Reddit, Alexis Ohanian. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)