0Shares

Këngëtarja amerikane, Beyonce, në mesin e shumë angazhimeve të saj ka gjetur kohë që të realizojë një sesion fotografik për revistën prestigjioze amerikane GQ, që mund t’iu lë pa fjalë, por jo vetëm..

Beyonce shfaqet tejet në formë në këto fotografi, me veshje të sponsorizura nga Dolce & Gabana.

Kujtojmë se superylli amerikan solli në jetë vajzën Blue Ivy Carter kohë më parë, ndërsa ky fakt nuk mund të vërehet aq shumë dhe në trupin e saj, i cili lë në hije edhe prej modeleve më seksi në botë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)