0Shares

Ish-portieri i Real Madridit, Cesar Sanchez, i ka dalë në krahë portierit Iker Casillas dhe gjithashtu ka thënë se nuk ka qenë një vit i mirë për klubin.

“Problemi është shumë i komplikuar me Ikerin. Në fund të ditës, këto janë gjëra shumë delikat që ndoshta do të duhej të ishin trajtuar në një mënyrë më profesionale, për shumë arsye”.

“Në situata të këtilla nuk ka përfitimi për imazhin e klubit. Mirëkuptimi në klub mes lojtarëve dhe trajnerit ka qenë shumë i vështirë, nuk ka qenë një vit i mirë për Madridin. Gjërat duhet të rregullohen vitin e ardhshëm”, deklaroi Sanchez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)