0Shares

Tizen është sistemi operativ i Samsung për orët e mençura, TV-të dhe disa telefona të linjës Z, edhepse nuk kemi parë ndonjë të tillë që prej Samsung Z2.

Megjithatë, sipas disa raporteve të fundit, kompania është duke pregatitur një telefon të ri të kësaj serie, që do të punoj me Tizen 3.0.

Telefoni thuhet se do të ketë emrin ‘Pride’ dhe ka numrin serik SM-Z250F. Pajisja do të lansohet në Indi dhe në vendet tjera në zhvillim.

Specifikat ende janë të pa zbuluara, sidoçoftë, disa raporte bëjnë të ditur se telefoni do të ketë asistentin e ri virtual të kompanisë, Bixby, i cili pritet të debutoj në Galaxy S8.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)