0Shares

Përbërësit:

▪ 2 lugë vaj
▪ 1 file mish pule
▪ 1 spec i kuq i prerë në feta të holla për së gjati
▪ 1 spec i verdhë i prerë gjithashtu për së gjati
▪ 1 qepë madhësie mesatare
▪ 1 lugë e vogël krip
▪ një lugë e vogël spec të bluar djegës
▪ 1 lugë tëe vogël kumin
▪ 1 lugë e vogël hudhër pluhur
▪ 3 lugë vaj ulliri
▪ 3 lugë lëng limeti
▪ 1 lugë e vogël sheqer të verdhë
▪ 1 lugë e vogël thekon djegës
▪ 1 lugë e vogël kripë
▪ 1 kokë sallate e gjelbër
▪ 1 avokado
/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)