0Shares

Përzgjedhësi i Argjentinës, Alejandro Sabella, ka lëvduar yllin e Barcelonës, Lionel Messi, duke thënë se ai është më shumë se një futbollist.

Argjentina do të luajë ndaj Suedisë të mërkurën dhe është Sabella ai që ka komplimentuar edhe njëherë superyllin argjentinas.

“Ai është lojtari më i mirë në botë. Ai është më shumë se një lojtar, ai është sportist fantastik, që gjithmonë kërkon sfida të reja”, ka thënë Sabella. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)