0Shares

Vetëtima që godet majën e ndërtesës më të lartë në botë sjell pamje spektakolare në qiellin e Dubait.

Gazeta Start raporton se vetëtima goditi Burj Khalifan, e cila ngrihet deri në 828 metra mbi tokë. Pasi takoi majën e ndërtesës, drita u devijua larg strukturës kryesore.

Pas vetëtimave, shfaqja e mrekullueshme vijoi me një ylber që u formua mbi majën e kullës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)