0Shares

Rrjeti më i madh i restoranteve në Kosovë, POMO, ka lansuar një ofertë unike e cila vjen për herë të parë në Kosovë.

POMO ka njoftuar se çdo ditë nga ora 17:00, të gjitha ushqimet e shpejta dhe të gjitha llojet e picave do të shoqërohen me “Coca Cola” pa limit dhe krejtësisht FALAS.

Oferta është e vlefshme për të gjitha restorantet POMO në Kosovë.

Pini sa të doni, pa limit, krejtësisht FALAS!

Për më shumë informata rreth ofertës klikoni KËTU

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)