0Shares

Avokati i Fatmir Limajt, Tahir Rrecaj ka thënë se janë në pritje që këtë javë Gjykata Supreme ta sjellë vendimin për Fatmir Limajn, Naser Shalën dhe Naser Krasniqin.

Rrecaj në një prononcim për “Epokën e Re”, tha se beson se ky vendim do të jetë pozitiv dhe të pandehurit të mbrohen në liri.

“Realisht është dashur këtë javë të merret vendim, megjithëse gjykata nuk ka ndonjë afat. Por, meqenëse është rasti me paraburgim atëherë duhet të trajtohet me prioritet. Dëshiroj të besoj se këtë javë merret një vendim, sidoqoftë varet prej Gjykatës Supreme”, ka thënë Rrecaj, duke shprehur bindjen e tij se ky vendim i gjykatës do të jetë pozitiv. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)