0Shares

Jordi Roura do ta ushtrojë detyrën e trajnerit të Barcelonës në javët në vijim.

Trajneri blaugran, Tito Vilanova, të enjten do t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjike pas rikthimit të kancerit duke lënë bosh postin e trajnerit për disa javë.

Mesfushori i dikurshëm, Roura, që është asistent-trajner do ta drejtojë skuadrën derisa të kthehet Vilanova. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)