0Shares

Presidenti i Barcelonës, Sandro Rosell, i ka paralajmëruar tifozët se ciklit të tyre mund t’i ketë ardhur fundi.

“Ata thonë se funksionon në cikle trevjeçare. Ne kemi pasur një dominim katërvjeçar dhe i pesti është i qartë si kristal. Do të shohim, por duket mirë. Tashmë ne e kemi thyer ciklin e tre viteve me këtë ekip”.

“Ndonjëherë sigurisht se do të ketë rënie, dhe misioni i klubit atë herë do të jetë më i ulët”, ka thënë Rosell. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)