0Shares

Në Indiana të Shteteve të Bashkuara, një polic i paemëruar nuk është lejuar të hyjë në stacion, nga një rosak i zemëruar.

Mbrojtësi i rendit kishte harruar çelësat në zyrë dhe është kthyer t’i marrë, por u pengua nga shpeza që është e njohur si mbrojtëse e territorit, transmeton Telegrafi.

“Shpëtoi i pa lënduar, por autoriteti tij është dëmtuar rëndë. Rosaku mposhti keq policin”, shkruan në përshkrimin e rastit.

Videoja e postuar më poshtë, tregon momentin kur ai u desh të kundërvihet me çantë dhe të largohet duke ikur nëpër shkurre. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)