0Shares

Ronela Hajati është duke punuar në projektin e ri muzikore.

Kështu së paku ka paralajmëruar këngëtarja përmes mesazheve të publikuar në rrjetet sociale.

‘Pa mërzi’, titullohet kënga më e re këngëtares shqiptare, i cili pritet të publikohet shumë shpejt me videoklip.

Kujtojmë se për herë të fundit Ronela bashkëpunoi me Young Zerkën në këngën ‘Syn i jemi’. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)