0Shares

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, beson se njëshi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, është në kulmin e formës së tij.

“Absolutisht, ai tash është në kulmin e karrierës. Ai ishe ende i ri kur u largua nga ne edhe ka vazhduar të lulëzojë, por unë kurrë nuk kam menduar se ai do ta arrijë këtë nivel”.

“Ai dhe Messi janë dy lojtarët më të mirë në botë. Të shënosh golat që shënon ai, është fenomenale”, ka thënë Ferguson. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)