0Shares

Cristiano Ronaldo sërish është bërë temë e debateve të mediave botërore sportive.

Por, kësaj radhe futbollisti i madrilenëve nuk u bë temë e shënimeve të dy golave kundër Celta Vigos në fitoren 4-1, por e një gjesti gjatë lojës.

Para kësaj ndeshje u raportua se Barcelona ka paguar lojtarët e Celtas që të mos ta lejonin Realin të triumfojë në ndeshjen e xhiros së 37 të La Ligas, transmeton Telegrafi.

E pikërisht për këtë portugezi ka akuzuar kundërshtarët se kanë pranuar një çantë me para.

“Çantë, ti… me shumë para”, ishin fjalët e Ronaldos drejtuar Gustavo Cabralin, i cili u mundua ta ndalte me çdo kusht CR7. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)