0Shares

Bosi i Liverpoolit, Brendan Rodgers, ka hedhur poshtë mundësinë e shpenzimeve të mëdha në janar, duke thënë se do të kërkojë opsione të arsyeshme.

“Ne nuk do të jemi aq të zënë në janar, por përforcimet do të jenë të mira, sidomos po flasim për sulmin”.

“Nuk do të ketë shumë transfere të mëdha, ne do të tentojmë të përfundojmë punët që i kemi lënë në gjysmë gjatë verës. Buxheti është i jo shumë i madh për këtë vit, por ne do të bëjmë dicka për të forcuar ekipin”, ka thënë Rodgers. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)