0Shares

Ylli shqiptar, Rita Ora, ka pasur një ditë shumë të suksesshme në ditën e parë të muajit korrik, pasi ajo pos videoklipit, është paraqitur edhe në ballinën e revistës GQ.

Edicioni i muajit korrik i revistës më të madhe të modës në botë, GQ, ka preferuar që në ballinë të ketë bukuri tipike shqiptare.

Rita e konfirmoi me një postim në rrjetin social Tëitter paraqitjen e saj për revistën e njohur.

Ylli shqiptar i muzikës ka lansuar po ashtu gjatë të hënës projektin e ri “Torn Apart” në bashkëpunim me Snoop Dogg. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)