0Shares

Superylli shqiptar, Rita Ora, pas një viti shumë të angazhuar me koncerte, me realizimin e albumit dhe udhëtimet e shumta, ka shfrytëzuar kohën e lirë për të pushuar.

Rita ka shkuar në Dubai për t’u ç’lodhur para turneut të saj Radioactive që fillon më 18 janar.

Rita sërish ka treguar se pse është prej femrave më atraktive në botë, duke shfaqur në të njëjtën kohë dhe bukurinë e pastërt shqiptare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)