0Shares

Rita Ora e ka hapur me sukses turneun e saj “Radioactive”, i cili filloi me një koncert në Manchester ku superylli shqiptar ka shfaqur paraqitje mbreslënëse.

Rita Ora performoi në Manchester Academy para mijëra të pranishmëve dhe që në fillim vuri në pah guston e saj duke ndërruar në stil.

Se ajo është unike e tregoi paraqitja e saj para publikut. Ajo u shfaq me veshje të lehtë metalike, që tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve.

Pas koncertit ajo ndryshoi në pamje, pasi zgjodhi ngjyrat e kuqe dhe një xhup të zi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)