0Shares

Rita Ora është nominuar në tre kategori në spektaklin muzikor “World Music Awards”.

Kosovarja është nominuar në kategorinë si “World’s Best Female Artist”, “World’s Best Song” për “RIP” dhe World’s Best Entertainer Of The Year.

Në të gjitha këto nominime, Rita ka rival këngëtarët me famë si Rihanna, Madona, Chris Brown, U2 e shumë tjerë.

Ky spektakël do të mbahet me 22 dhjetor (të shtunën e ardhshme) në “The Marlins Park” të Milamit, SHBA. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)