0Shares

Rita Ora ka arritur të bëjë fans edhe presidentin e Amerikës, Barack Obama.

Pasi që tashmë dihet që presidenti është përdorues i madh i rrjetit social Twitter dhe Facebook, ai ka ‘ndjekur’ Ritën në faqen e saj zyrtare.

Siç duket influenca e saj që po e prek të gjithë botën, arriti edhe tek presidenti, i cili nuk është se dëgjon shumë këtë lloj muzike, por siç duket, Rita shtoi në listën e tij të preferencave muzikore, edhe zhanrin pop. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)