0Shares

Këngëtari i ri Rinor Sopjani – Rino, ka prezantuar për publikun projektin e tij të parë “Lamtumirë”.

Ai e nisi karrierën tri vite më parë në spektaklin e talenteve “The Voice of Albania”, ndërsa tani vazhdon rrugëtimin në muzikë si solo artist.

“Lamtumirë” është një baladë R&B, e cila e ka sjell mjaft në stil këngëtarin Sopjani. Kënga është produkt i Str8Dope Ent, ndërsa për klipin janë kujdesur Imagine Films.

Ky projekt ka arritur që të marrë menjëherë pëlqimin e publikut, ndërsa Rino duket të jetë një ndër emrat mjaft premtues në të ardhmen e tregut muzikor shqiptar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)