0Shares

Kanë kaluar plot 10 vite qëkur është mbajtur për herë të fundit spektakli për me të bukurën e vendit në qytetin e Pejës.

Traditën po e vazhdon këtë vit fotografi i njohur nga Peja, Ilir Lajqi, i cili e organizon këtë spektakël të madh të bukurisë ‘Miss & Mister Peja 2017’.

“Jemi në përfundim të të gjitha përgatitjeve që ky spektakël të jetë madhështor, ashtu siç duhet”, ka thënë ai.

“Jam shumë i kënaqur që organizimi i këtij spektakli është përkrahur në maksimum nga DKRS-ja e komunës së Pejës,nga familja, miqtë dhe bashkëvendësit e mi” ,ka thënë më tej organizatori Lajqi, duke shtuar se spektakli do të jetë madhështor edhe nga mysafirët nga bota e modës, shoubizit, kulturës, artit dhe fushave të tjera.

Evenimenti do të mbahet këtë të enjte, me datë 27.04.2017 nga ora 19:00 në restorantin “Univers” në Pejë.

Se kush do ta rrëmbejë kurorën, presim vlerësimet dhe njoftimin nga organizatorët.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)