0Shares

Një nga ndejat e veçanta në prag të verës do të mbahet në Zone Club.

Sigurisht se të gjithëve ju kujtohen vitet e 90-ta dhe gjërat interesante që karakterizonin atë periudhë.

Nëse keni pasur probleme me kasetat e atëhershme për të dëgjuar muzikë, atëherë kjo është një ndejë për juve.

Nëse ju kujtohet Prishtina e atëhershme, atëherë edhe kjo është një ndejë për juve.

Në performancën nga Maskat “deja vu” do të jetë e pashmangshme për ju në Zone të shtunën mbrëma. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)