0Shares

Getoar Selimi, ndryshe i njohur si GhettoGeasy, ka siguruar një ‘fanse’ mjaft të njohur në rrjetin Viddy – këngëtaren Rihanna.

“Pak pa lidhje që ma boni Rihanna follow n’viddy, m’ka bo nervoz ahhahah…”, ka shkruar reperi në Twitter.

Nuk dihet me saktësi nëse profili në Viddy është i këngëtares së famshme, ndërsa ka fansa që thonë se është profil i rrejshëm, po ashtu ka edhe të atillë që konfirmojnë se është i Rihannas. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)